A group W D L +/- P
1. South-Estonia Selection 0 0 0 0-0 0
2. FC Nõmme United 0 0 0 0-0 0
3. Tallinna FC Flora 0 0 0 0-0 0
4. Tottenham Hotspur 0 0 0 0-0 0
5. FS Metta 0 0 0 0-0 0
6. UKS Varsovia 0 0 0 0-0 0
7. PFC CSKA Moscow 0 0 0 0-0 0
Date Teams Venue Score
10/05 10:00 South-Estonia Selection - FC Nõmme United Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 10:20 Tallinna FC Flora - Tottenham Hotspur Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 10:40 FS Metta - UKS Varsovia Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 11:00 PFC CSKA Moscow - South-Estonia Selection Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 11:20 Tottenham Hotspur - FC Nõmme United Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 11:40 FS Metta - Tallinna FC Flora Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 12:00 UKS Varsovia - PFC CSKA Moscow Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 12:20 South-Estonia Selection - Tottenham Hotspur Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 12:40 FS Metta - FC Nõmme United Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 13:00 Tallinna FC Flora - PFC CSKA Moscow Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 13:20 Tottenham Hotspur - UKS Varsovia Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 13:40 South-Estonia Selection - FS Metta Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 14:00 FC Nõmme United - Tallinna FC Flora Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 14:20 PFC CSKA Moscow - Tottenham Hotspur Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 14:40 South-Estonia Selection - UKS Varsovia Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 15:00 Tottenham Hotspur - FS Metta Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 15:20 FC Nõmme United - PFC CSKA Moscow Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 15:40 Tallinna FC Flora - South-Estonia Selection Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 16:00 UKS Varsovia - FC Nõmme United Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 16:20 FS Metta - PFC CSKA Moscow Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 16:40 UKS Varsovia - Tallinna FC Flora Nike Arena Elva 1 Not Started
B group W D L +/- P
1. JK Tallinna Kalev 0 0 0 0-0 0
2. Baltic Football School 0 0 0 0-0 0
3. Rakvere JK Tarvas 0 0 0 0-0 0
4. West Ham United 0 0 0 0-0 0
5. Dynamo Kiev 0 0 0 0-0 0
6. Siauliai FA 0 0 0 0-0 0
7. Legia Warsaw 0 0 0 0-0 0
Date Teams Venue Score
10/05 10:00 JK Tallinna Kalev - Baltic Football School Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 10:20 Rakvere JK Tarvas - West Ham United Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 10:40 Dynamo Kiev - Siauliai FA Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 11:00 Legia Warsaw - JK Tallinna Kalev Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 11:20 West Ham United - Baltic Football School Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 11:40 Dynamo Kiev - Rakvere JK Tarvas Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 12:00 Siauliai FA - Legia Warsaw Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 12:20 JK Tallinna Kalev - West Ham United Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 12:40 Dynamo Kiev - Baltic Football School Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 13:00 Rakvere JK Tarvas - Legia Warsaw Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 13:20 West Ham United - Siauliai FA Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 13:40 JK Tallinna Kalev - Dynamo Kiev Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 14:00 Baltic Football School - Rakvere JK Tarvas Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 14:20 Legia Warsaw - West Ham United Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 14:40 JK Tallinna Kalev - Siauliai FA Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 15:00 West Ham United - Dynamo Kiev Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 15:20 Baltic Football School - Legia Warsaw Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 15:40 Rakvere JK Tarvas - JK Tallinna Kalev Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 16:00 Siauliai FA - Baltic Football School Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 16:20 Dynamo Kiev - Legia Warsaw Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 16:40 Siauliai FA - Rakvere JK Tarvas Nike Arena Elva 2 Not Started
Best 4th place play-off W D L +/- P
1. B group - 4 0 0 0 0-0 0
2. A group - 4 0 0 0 0-0 0
Date Teams Venue Score
10/05 17:20 A group - 4 - B group - 4 Nike Arena Elva 1 Not Started
Gold group W D L +/- P
1. Best 4th place play-off - 1 0 0 0 0-0 0
2. B group - 1 0 0 0 0-0 0
3. A group - 3 0 0 0 0-0 0
4. B group - 2 0 0 0 0-0 0
5. A group - 2 0 0 0 0-0 0
6. B group - 3 0 0 0 0-0 0
7. A group - 1 0 0 0 0-0 0
Date Teams Venue Score
10/05 18:00 A group - 1 - A group - 2 Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 18:20 A group - 3 - B group - 1 Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 18:40 B group - 2 - B group - 3 Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 19:00 Best 4th place play-off - 1 - A group - 1 Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 19:20 B group - 1 - A group - 2 Nike Arena Elva 1 Not Started
10/05 19:40 B group - 2 - A group - 3 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 09:00 B group - 3 - Best 4th place play-off - 1 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 09:20 A group - 1 - B group - 1 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 09:40 B group - 2 - A group - 2 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 10:00 A group - 3 - Best 4th place play-off - 1 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 10:20 B group - 1 - B group - 3 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 10:40 A group - 1 - B group - 2 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 11:00 A group - 2 - A group - 3 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 11:20 Best 4th place play-off - 1 - B group - 1 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 11:40 A group - 1 - B group - 3 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 12:00 B group - 1 - B group - 2 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 12:20 A group - 2 - Best 4th place play-off - 1 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 12:40 A group - 3 - A group - 1 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 13:00 B group - 3 - A group - 2 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 13:20 B group - 2 - Best 4th place play-off - 1 Nike Arena Elva 1 Not Started
11/05 13:40 B group - 3 - A group - 3 Nike Arena Elva 1 Not Started
Silver group W D L +/- P
1. Best 4th place play-off - 2 0 0 0 0-0 0
2. B group - 5 0 0 0 0-0 0
3. A group - 7 0 0 0 0-0 0
4. B group - 6 0 0 0 0-0 0
5. A group - 6 0 0 0 0-0 0
6. B group - 7 0 0 0 0-0 0
7. A group - 5 0 0 0 0-0 0
Date Teams Venue Score
10/05 18:00 A group - 5 - A group - 6 Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 18:20 A group - 7 - B group - 5 Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 18:40 B group - 6 - B group - 7 Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 19:00 Best 4th place play-off - 2 - A group - 5 Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 19:20 B group - 5 - A group - 6 Nike Arena Elva 2 Not Started
10/05 19:40 B group - 6 - A group - 7 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 09:00 B group - 7 - Best 4th place play-off - 2 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 09:20 A group - 5 - B group - 5 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 09:40 B group - 6 - A group - 6 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 10:00 A group - 7 - Best 4th place play-off - 2 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 10:20 B group - 5 - B group - 7 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 10:40 A group - 5 - B group - 6 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 11:00 A group - 6 - A group - 7 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 11:20 Best 4th place play-off - 2 - B group - 5 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 11:40 A group - 5 - B group - 7 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 12:00 B group - 5 - B group - 6 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 12:20 A group - 6 - Best 4th place play-off - 2 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 12:40 A group - 7 - A group - 5 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 13:00 B group - 7 - A group - 6 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 13:20 B group - 6 - Best 4th place play-off - 2 Nike Arena Elva 2 Not Started
11/05 13:40 B group - 7 - A group - 7 Nike Arena Elva 2 Not Started