Sign Up
Login
Toggle Navigation
Menu
Home
Info
Teams
All Teams
11. okt FC Elva duubli standardite lahing
13. nov Jalkatennis
1v1 turna
2003-2009 MÄNGUPÄEV
2004 klubiliiga 5. jaanuar
2006 B Otepää Cup
2v2 Jalkatennis
2v2 turna Otepääl
EV 98 CUP
Gigantide lahing
Jalaga tennis 2016
JALGTENNIS CUP
JK Tammeka-FC Elva trenniturna
Koolispordi Liit
MÄRTSI VAHEAJA CUP
Näidis turniir
Otepää 2000-2003
Puka 1998-2003
Puka 2004-2008
Rõngu Cup 2016 (2000-03 tüdrukud)
Rõngu Cup 2016 (2004 tüdrukud)
Sihva Cup 2016
Tartumaa saalijalgpalli MV 1-3. klass
Tartumaa saalijalgpalli mv 6.-7. klass
Tartumaa saalijalgpalli mv 6.-9. klass tüdrukud
Fixtures/Results
All Matches/Results
11. okt FC Elva duubli standardite lahing
13. nov Jalkatennis
1v1 turna
2003-2009 MÄNGUPÄEV
2004 klubiliiga 5. jaanuar
2006 B Otepää Cup
2v2 Jalkatennis
2v2 turna Otepääl
EV 98 CUP
Gigantide lahing
Jalaga tennis 2016
JALGTENNIS CUP
JK Tammeka-FC Elva trenniturna
Koolispordi Liit
MÄRTSI VAHEAJA CUP
Näidis turniir
Otepää 2000-2003
Puka 1998-2003
Puka 2004-2008
Rõngu Cup 2016 (2000-03 tüdrukud)
Rõngu Cup 2016 (2004 tüdrukud)
Sihva Cup 2016
Tartumaa saalijalgpalli MV 1-3. klass
Tartumaa saalijalgpalli mv 6.-7. klass
Tartumaa saalijalgpalli mv 6.-9. klass tüdrukud
Registration
Sign Up
Login
Tartumaa saalijalgpalli MV 1-3. klass
All
Group Stage
Playoff
Stats
B-Semifinals
19/02/2016 11:24
Santiago Bernabeu (Elva saal)
Rannu
Kambja/Kuuste
1
0
Finished
19/02/2016 11:36
Santiago Bernabeu (Elva saal)
Puhja II
Elva II
0
4
Finished
Semifinals
19/02/2016 11:48
Santiago Bernabeu (Elva saal)
Ülenurme
Nõo PK
6
0
Finished
19/02/2016 12:00
Santiago Bernabeu (Elva saal)
Elva I
Puhja I
2
1
Finished
7th-8th Place Match
19/02/2016 12:12
Santiago Bernabeu (Elva saal)
Kambja/Kuuste
Puhja II
0
1
Finished
5th-6th Place Match
19/02/2016 12:24
Santiago Bernabeu (Elva saal)
Rannu
Elva II
0
5
Finished
3rd Place Match
19/02/2016 12:36
Santiago Bernabeu (Elva saal)
Nõo PK
Puhja I
1
0
Finished
Final
19/02/2016 12:48
Santiago Bernabeu (Elva saal)
Ülenurme
Elva I
2
0
Finished