Ellmann CUP 2022

06.10.2022 14:12

<p>Juhend</p> <p>MEHED</p> <p>REGISTREERUMINE<br /> Turniirile lubatakse kuni 16 võistkonda sõltuvalt registreerimise järjekorrast.<br /> <strong>Turniiril ei või osaleda mängijad, kes on mänginud viimase viie aasta jooksul Esiliiga B</strong>s või kõrgemal<br /> Väljaspool Eestit tuleva võistkonna mängijad ei tohi omada profi lepingut viimase kolme aasta jooksul.<br /> Võistkonna esindaja peab võistkonna mängijad üles andma enne turniiri algust 9:10.<br /> Mängijatel peab kaasas&nbsp;olema isikut tõendav dokument.&nbsp;<br /> Korraldajatel on õigus terve turniiri vältel kontrollida mängijate dokumente.<br /> <strong>Reegli vastu eksinud võistkond eemaldatakse turniirilt koheselt&nbsp;ning võistkonnal ja mängijatel puudub tulevikus&nbsp;õigus&nbsp;antud turniiril osaleda.</strong></p> <p>TURNIIRISÜSTEEM<br /> Mänguaeg 1 x 20 minutit.<br /> Mängud toimuvad neljal väljakul. Väljaku suurus 36x35<br /> Võistkonnad jagatakse nelja alagruppi.<br /> <strong>Korraldajad jätavad õiguse turniirisüsteem muutmiseks vastavalt osalejate arvule.</strong><br /> Võistkonnas maksimum 15&nbsp;mängijat+treener. Väljakul korraga 5+1mängijat.<br /> Igale osalejale garaneeritakse vähemalt 4 mängu.<br /> Alagrupist pääseb edasi neli võistkonda, kellele garaneetritakse 7 mängu.<br /> Juhendis reguleerimata küsimustes võtab vastu otsuse kohtunikekogu. (kohtunikud+korraldaja)<br /> Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga.<br /> Vahetused lubatud jooksvalt koos tagasi vahetustega piiramata.<br /> Mängijate vahetus on lubatud ainult ettenähtud meeskonna ala asuva küljejoone juurest.<br /> Alagrupiturniiril annab võit 3 punkti, viik 1 punkti, kaotus 0 punkti,<br /> Võrdsete punktide korral määratakse paremusjärjestus järgmiselt:<br /> omavahelise mängu punktid,<br /> omavahelise mängu väravatevahe,<br /> omavahelistes mängudes löödud väravate arv,<br /> üldine väravatevahe,<br /> löödud väravad,<br /> penaltid.<br /> Kohamängudes/veerandfinaalides/poolfinaalides selgitatakse viigilise normaalaja tulemuse korral võitja penaltite teel(3 penaltit, pärast seda kuni esimese eksimuseni, kuid mitte rohkem kui 8 vooru. Pärast seda otsustakse kõrgeim koht/edasipääseja loosi teel).<br /> Kõikidest protestidest ja kaebustest tuleks turniiri korraldajatele teada anda ühe minuti jooksul pärast mängu lõppu. Kaebuse esitamise eest tuleb maksta 100 eurot, mis ei kuulu tagastamisele.<br /> Turniiri korraldajate komisjoni/kohtunikekogu otsus on lõplik.</p> <p>AUTASUSTAMINE<br /> Iga võistkond saab karika ja diplomi.<br /> Esimese kolme parima võistkonna mängijad saavad medali ja diplomi.<br /> Turniirivõitja saab aastaks oma kätte Eduard Ellmanni nimelise rändkarika.<br /> &nbsp;</p> <p>TURNIIRITASU<br /> Tasumisel enne turniiri ülekandega 85 EUR<br /> Tasumisel turniiripäeval 130 EUR</p>